загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

На Сихові організували зарядку для літніх людей

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Культурно-освітній центр імені Олександра Довженка організував для людей старшого віку активний відпочинок у вигляді зарядки. Вже близько двох місяців з літніми людьми працює спеціально навчений інструктор. За цей час сформувалася група з 15 осіб, проте кожен охочий може долучатись до занять в будь-який час.

Як зазначили організатори, свою фізичну форму приходять підтримати люди різного віку, починаючи від 40 років і навіть є ті, кому більше 60-ти. Такі заняття проводять для того, щоб залучити людей до здорового способу життя.

«Ви вийшли на пенсію, маєте вільний час і бажання проводити його з користю, тоді ми чекаємо на вас. Пам`ятайте, життя на пенсії лише починається», – зазначає Наталія Галащишин, директор культурно-освітнього центру імені Олександра Довженка.

Заняття проходять щопонеділка з 18:00 до 19:00 год, за адресою: Львів, проспект Червоної Калини, 81.

Усі охочі можуть долучитись до занять!

До списку новин