загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Вчені заборонили аспірин — він небезпечний для життя

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Регулярний прийом аспірину не зможе вберегти людину від інфаркту, як встановили британські вчені. Тому існуючі рекомендації необхідно переглянути.

Тільки в одній Великобританії більше мільйона жертв аритмії серця регулярно приймають аспірин за рекомендацією своїх лікуючих лікарів. Вважається, що ці протизапальні ліки забезпечують профілактику від інфарктів та інсультів серед людей з групи ризику. Однак тепер британське медичне відомство видало нові рекомендації, які скасовують пораду про прийом аспірину. Більше того він не вважається надійним профілактичним засобом.

У рекомендаціях йдеться про те, що аспірин неефективний у захисті жертв аритмії серця, і та невелика користь, яку приносить їх здоров’ю прийом цих ліків, переважується його побічними ефектами. Замість аспірину вчені рекомендують приймати нове покоління ліків, яке, за їх підрахунками, може запобігти до 7000 інсультів і до 2 000 передчасних смертей щорічно.

Йдеться про ліки з так званої групи «новітніх оральних антикоагулянтів», куди серед іншого входять дабігатрана етексилат і ривароксабан. Ці препарати називаються найбільш ефективними і дієвими щодо жертв аритмії серця. Всім пацієнтам рекомендовано звернутися за консультацією до лікарів загальної практики, перш ніж змінювати ліки.

Аспірин використовується в якості засобу, який розріджує кров і перешкоджає утворенню тромбів, що особливо важливо в профілактиці інсультів. Проте вчені в черговий раз переконалися, що ці ліки серйозно підвищують ризик розвитку внутрішніх кровотеч, а його роль у захисті від інсульту не надто вражаюча.

До списку новин