загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Вміст нітратів в овочах

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Нарешті літо – пора, коли в нашому харчовому раціоні збільшилась кількість натуральних овочів, про користь яких ми знаємо ще з дитинства. Вони містять значну кількість вітамінів, цінних мінеральних речовин і, на жаль, дуже часто нітратів – солей азотної кислоти.

В процесі травлення в організмі людини нітрати перетворюються на нітрити – небезпечні для здоров’я людини солі азотистої кислоти, які призводять до нестачі кисню у клітинах, хвороб щитовидної залози та шлунково-кишкового тракту.

По даним Всесвітньої організації охорони здоров’я саме свіжі овочі являються причиною більшості харчових отруєнь. Частіше за все споживачі страдають від високого вмісту нітратів.

Згідно з міжнародними рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров’я людина може вживати без шкоди для здоров’я не більше 300-325 мг нітратів на добу. Доза нітратів в 600 і більше міліграм – гарантоване отруєння.

Допустимі норми нітратів, мг/кг продукту:

Цибуля ріпчаста - 80

Помідори на грунті/тепличні - 150/300

Огірки на грунті/тепличні - 150/400

Перець - 200

Картопля - 250

Кабачки - 400

Морква - 400

Цибуля зелена на грунті/теплична - 600/800

Капуста - 900

Редис - 1200

Буряк - 1400

Кріп, петрушка - 1500

Зелень листова на грунті/теплична - 2000/3000

Кавун - 60

Диня - 90 мг/кг

Не всі овочі однаково абсорбують нітрати (азотні добрива) із грунту. По здатності накопичувати нітрати овочі можна розділити на три групи.

До слабкої групи відносяться картопля, томати, ріпчаста цибуля, брюссельська капуста, бобові (горох, квасоля), так як нітрати вони накопичують в незначній кількості - до 10-80 мг/кг.

Середня група, в якій вміст нітратів може досягати до 300 – 600мг/кг, це кольорова та білокачанна капуста, кабачки, гарбузи, морква, огірки, редька.

Найбільше накопичують нітрати - понад 2000 мг/кг це – буряк, редиска, листові овочі – кріп, петрушка, шпинат, салат, щавель, а також кавуни і дині.

Треба пам’ятати що найбільш небезпечними по накопиченню нітратів являються ранні овочі, які вирощені у закритому грунті. Міст нітратів у таких овочах у два - три рази більше, ніж у тих, що вирощені у відкритому грунті.По результатам багаторічних випробувань можна відзначити, що вміст нітратів в овочах свіжих, в тому числі і ранніх, придбаних в супермаркеті, знаходиться в нормі і не перебільшує дозволених концентрацій згідно нормативного документу. Що стосується овочів свіжих, придбаних на ринку, то зустрічаються овочі з перевищенням вмісту нітратів, таких як: огірки тепличні, в яких вміст нітратів сягає 450,0 мг/кг при нормі не більше 400,0 мг/кг, та кабачки ранні - вміст нітратів в яких складає 600,0 мг/кг при нормі не більше 400,0 мг/кг.

Як знешкоджувати

1. Якщо ви не впевнені в екологічності покупки, то краще її не їсти сирий. Так, вітамінів при тепловій обробці поменшє, але з іншого боку ви гарантовано зменшите негативний вплив хімії на організм. Механізм такий: при варінні або запіканні протопектини перетворюються в пектини, а вони, як відомо, хороші сорбенти.

2. Відмочування овочів і зелені в соляному розчині (1-2 ч. л. на склянку води) протягом 30 хвилин прибере частину нітратів.

3. Антиоксиданти зменшують ризик отруїтися хімією. А їх найбільше в лимоні, брусниці, журавлині, яблуці і яблучному оцті. Заправляйте ними салати.

4. Найбільше нітратів в тих частинах, по яких йде рух соку: у буряка, огірка, картоплі та кабачків це шкірка, у моркви, помідорів і капусти - стрижень (качан і прилеглі до нього частини), у редиски - хвіст. Тому видаливши магістральні частини, ви з'їсте поменше нітратів.

Хоч сьогодні ринок переповнено різноманітними портативними приладами, які дозволяють миттєво визначити кількість нітратів, але визначити реальну кількість нітратів у овочах та фруктах можна лише в лабораторних умовах.

Якщо ви дійсно хвилюєтеся за власне здоров’я і не бажаєте стати черговою жертвою реклами – звертайтеся до спеціалістів, які зможуть надати вам офіційний висновок з результатами вимірювання.

Допомогти вам точно визначити кількість нітратів у овочах та фруктах може випробувальна лабораторія харчової продукції та продовольчої сировини ДП "Київоблстандартметрологія".

До списку новин