загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Рівному укусом бджоли лікарі замінюють хіміотерапію

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Бджолиний укус для більшості з нас асоціюється з болючими відчуттями та набряками. Та лікар більш ніж із сорокарічним стажем із села Зоря Рівненського району довів, що бджолиний укус лікує не гірше, ніж медикаменти.

 

Хірург і екс-головний лікар Рівненської районної лікарні Федір АННЄНКОВ декілька років тому вийшов на пенсію і, щоб не сидіти без діла, продовжив справу свого діда – бджолярство. Так, Федір Іванович за декілька років з кількох вуликів розростив пасіку на 56 сімей. Бджоляр із Зорі не лише має цілющий мед, але й освоїв нову технологію лікування – апітерапію. І вже за декілька років практики та поїздок на різноманітні семінари зрозумів, що мед, перга, прополіс, маточне молочко й бджолині укуси лікують різноманітні захворювання та підвищують імунітет.

– Коли я працював у лікарні, ми тримали вулики суто для себе, аби мати мед, – розповідає Федір Аннєнков. – Одного року в мене загинули всі сім бджолиних сімей, після чого два роки я взагалі не мав пасіки. Потім знову поставив вулики, і коли пішов на пенсію, вже серйозно зайнявся бджолярством та лікуванням. Чесно кажучи, я отримую від цього колосальне задоволення. Бо відчуваю себе потрібним, передусім, як лікар.

– Хто став першим вашим пацієнтом?

– Був період, коли хворіла дружина. Вона страждала від стрибків тиску, поганого сну, болю у спині через затиснутий нерв. Усе це її дратувало, а традиційне лікування не допомагало. За два тижні сну у вулику, каже, усі болячки як рукою забрало. Нормалізувався сон та артеріальний тиск, проблеми з хребтом зникли. Бо у бджолиному укусі є все: двадцять амінокислот, білки, вуглеводи, ферменти, ензими, гормони. Усе це потрапляє в організм з кожним укусом. Хоча дози маленькі, але вони дуже високої біологічної активності.

Бджоляр побудував два будиночки, в яких під лежаками живуть бджоли. Людина, яка хоч декілька годин поспить тут, одразу відчуває ефект. Наситившись препаратами бджільництва, організм готовий до сприйняття біополя бджоли, розповідає пан Федір.

– Будиночки сконструйовані таким чином, що ззовні бджоли залітають, здається, у стіну будиночка, але насправді вони залітають до свого вулика, – розповідає бджоляр. – Вулики розміщені рядами. І вже у будиночку на такому ряду облаштоване ліжко. Людина лежить на вуликах, під нею дзижчать бджоли, хворий вдихає всі аромати і таким чином лікується. 

Нещодавно до нас приїздив хлопець із Києва. Три роки тому він потрапив в автокатастрофу. Пробув 41 день в комі. Як наслідок – в нього була паралізовані ліва рука та нога. Ці три роки він відвідував різні санаторії, лікарні, реабілітаційні центри. Йому стало краще. Потім він дізнався про нашу пасіку. Його привезли батьки і він навіть у нас жив. Після курсу лікування почав піднімати ліву ногу, ходити. Ми провели з ним лише перший курс – це сто бджолиних укусів, після чого тіло має перепочити.

– А з якими найважчими хворобами до вас зверталися?

– Апітерапія лікує усі хвороби, окрім туберкульозу, гострих інфекційних захворювань, тяжких психічних розладів. Декотрі апітерапевти беруться за пацієнтів із онкодіагнозами. На ранніх стадіях цієї хвороби бджолині укуси замінюють хіміотерапію. Та я цього не практикую. Найскладніший пацієнт, яким я займався, має розсіяний склероз. Чоловік звернувся до мене, коли у нього відняло ноги. Пройшов два курси апітерапії і бджоли його на ноги поставили: хоч із підтримкою, але почав ходити. Під час кожного сеансу десять бджіл жалили у крижі. Хоч процедура і не з приємних, але без бджолиної отрути у цьому випадку ніяк не обійтися.

Зустріли ми на пасіці пана Федора і гостя із Чернівців, який також приїхав на лікування. Він поділився з нами своїми враженнями.

– Мені поки зробили три укуси. Це боляче, але ефект відчутний. Навіть сама атмосфера на пасіці налаштовує на приємні думки та відпочинок, – розповідає гість.

Наразі Федір Іванович збирається опановувати нову технології і за допомогою бджолиних укусів омолоджувати жіночі обличчя. Як це робити, бджоляр вже знає, лишень на все не вистачає часу. Тож Федір Аннєнков запрошує всіх, хто хоче оздоровитися, до себе на пасіку. Обіцяє почастувати смачним медом та оздоровити цілющими бджолиними укусами.

Юлія ГОЛИК, Газета "Рівненська правда"

До списку новин