загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Чому болить спина: незвичайні причини

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Деякі звички можуть сильно впливати на здоров'я хребта та м'язів.

Ви відчуваєте певний біль або дискомфорт у спині? Це зовсім не означає, що у Вас якесь страшне захворювання. Кожна друга здорова людина відчуває ці відчуття. Але задуматися про причини цього явища варто, якщо не хочете допустити погіршення ситуації. Ось невеликий список речей, які провокують проблеми зі спиною.

1. Сон на старому матраці

Хороший якісний матрац повноцінно служить своїм господарям протягом 8-10 років. І, якщо Ви не подбали про те, щоб його замінити після крайнього терміну, швидше за все отримаєте не найкраще самопочуття. По закінченню терміну своєї експлуатації, матрац вже більше не може забезпечити необхідну підтримку. Якомога швидше замініть свій матрац, виберіть середній по м'якості і жорсткості. Забезпечте своїй спині достатню підтримку, щоб вона не надто потопала в ньому, але, при цьому, Вам було комфортно спати.

2. Важка сумка

Якщо Ви з тих, хто любить носити в своїй сумці половину власного будинку, спина не буде Вам за це вдячна. Коли Ви носите величезну важку сумку на одному плечі, це змушує організм підлаштовуватися під даний дисбаланс, при цьому хребет також виходить з рівноваги. Постарайтеся все ж замінити дану сумку на легшу, краще всього, якщо Ваша "супутниця" буде важити не більше 10% Вашого тіла.

3. Туфлі на шпильці і балетки

Занадто високі підбори змушують Вашу спину пересилювати неможливе, спираючись на суглоби. Балетки, в свою чергу, також можуть шкодити, залежно від будови Вашої стопи. Також деяку шкоду можуть принести навіть сандалі, так як в них нога не зафіксована по максимуму, в результаті чого нога ковзає з боку в бік, і вага тіла розподіляється нерівномірно. Шукайте взуття і висоту підбору, яка підходить саме Вам. Таку, щоб не було проблем зі спиною в майбутньому. Дуже шкода, але високі підбори - одна з шкідливих звичок, нав'язаних модою, а адже не завжди те, що диктує світ моди - це добре.

4. Образи і негативні емоції

Дослідники одного університету виявили, що люди, які намагаються не тримати в собі образу, вільні від депресії і гніву, відчувають менше болю, в тому числі і в спині. Наші емоції безпосередньо пов'язані з напругою, тому те, що ми відчуваємо, безпосередньо впливає на нашу стійкість до болю. Намагайтеся все ж не тримати в собі погані почуття, через них Ви вимотуєтеся не тільки морально, а й фізично.

До списку новин