загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Вчені пов’язали передчасну смерть і доходи людини

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Дослідники виявили кореляцію між рівнем доходів людини, і її ймовірністю рано померти. Фахівці переконалися в тому, що бідні люди вмирають у два рази частіше багатих.

Фахівці з Департаменту епідеміології та превентивної медицини Тель-Авівського Університету опинилися на порозі думки про те, що у бідних людей удвічі частіше зношується з віком організм. Зокрема, дослідження медиків продемонструвало, що у пацієнтів з низькими доходами ризик розвитку так званої старечої астенії після інфаркту в два рази вищий, ніж у більш заможних хворих. «Ми виявили тісну залежність розвитку старечої астенії та соціально-економічного статусу населення», — сказала у зв’язку з цим дослідник Вікі Майерс.

Фахівці склали спеціальну методику, яка дозволила оцінити дані 1151 пацієнта, які лікувалися в Ізраїлі з діагнозом інфаркту міокарда. З’ясувалося, що у 35% цих пацієнтів протягом 10 років після інфаркту міокарда розвинулася стареча астенія. Крім цього, у них часто реєструвалися повторні випадки інфаркту і ожиріння.

За словами фахівців, більшість пацієнтів цієї категорії характеризувалося низьким соціально-економічним статусом, низьким рівнем освіти і доходів, безробіттям, проживанням в неблагополучних районах.

Перелік найбільш частих факторів швидкої зношуваності організму, що зустрічалися у відвідувачів лікарів з низькими доходами, включали в себе діабет 2 типу, низьку фізичну активність, швидку стомлюваність, обмеження в праці, а також їх власну думку про «зношеность» і «старість» свого організму.

Показово, що раніше вчені з США з’ясовували, що у бідних людей швидше старіють гени.

До списку новин