загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Чоловіки після 40 стають не цікаві для жінок

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Дослідники з Клініки Краун в Манчестері провели опитування, участь в якому взяли 1000 осіб. Респонденти мали визначити, коли чоловіки втрачають свою привабливість.

 

З'ясувалося, що для жінок представники протилежної статі старше 40 років стають менш привабливими. Деякі учасники опитування заявили, що в цьому віці чоловіків сприймають уже як батьків, глав сімейств, а не як сексуальний об'єкт.  Шість з кожних 10 жінок переконані, що чоловіки цього віку вже одружені, тому вони їх не зваблюють, пише портал PRO Здоров'я. Інші зазначають, що до сорока у деяких представників сильної статі з'являється сивина в волоссі, «друге» підборіддя, «пивний» живіт та інше.

До списку новин