загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Розрахована щоденна норма споживання фруктів і овочів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Всупереч припущенням співробітників Університетського коледжу Лондона, найбільшу користь організму приносить вживання не семи, а п’яти порцій фруктів і овочів на день. До такого висновку прийшли вчені з Китаю і Гарвардської школи громадської охорони здоров’я США.

Вони проаналізували дані 16 досліджень за участю в цілому більше 800 тисяч добровольців з усього світу, 56 тисяч з яких померли під час проведення експериментів. Обробивши зібраний матеріал, дослідники переконалися, що для профілактики серцево-судинних захворювань (головної причини некримінальних смертей) достатньо вживати по 77 грам овочів і 80 грам фруктів п’ять разів протягом доби. Це допоможе знизити ризик інфаркту та інсульту на 5% за кожну порцію.

«Немає сенсу їсти більше, так як ефект від цього не посилиться», — заявили експерти, пояснивши це тим, що людський організм здатний ввібрати тільки обмежену кількість корисних речовин.

Факт у тему:

За інформацією британської газети Daily mail, в даний час норму споживання фруктів і овочів виконують лише 10% місцевого населення.

До списку новин