загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Чорниця поліпшує циркуляцію крові

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У чорниці міститься велика кількість вітамінів і мікроелементів, таких як вітаміни С, РР, В1 і В6, бета-каротин, марганець, кобальт, магній, калій, фосфор, залізо, кальцій та інші. Також найпопулярніша на Волині ягода багата на пектини, дубильні речовини та корисні кислоти: бурштинову, лимонну, яблучну, молочну, хінну.

Чорниця лідирує за кількістю сильних антиоксидантів. Одним із них є мелатонін — гормон, що виробляється шишкоподібною залозою і бере участь у регуляції багатьох процесів організму, є чудовим антидепресантом і запобігає утворенню ракових пухлин, покращує адаптивні й імунні функції організму. Але найвідоміша його властивість — уповільнення процесів старіння.

Також ця ягода позитивно впливає на очі. Вона входить до складу препаратів, що допомагають повернути гостроту зору, зняти «пелену» з очей після роботи на комп’ютері або тривалого кермування авто. Зміцнюючи стінки судин і поліпшуючи мікроциркуляцію крові, чорниця сприяє кровопостачанню сітківки.   

До списку новин