загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Після 70 років віджимаються від столу

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Літні люди не мають для спорту сил і здоров'я. Далеко не кожен зможе зробити 20 присідань, віджатися від підлоги. Для таких я розробив комплекс вправ. Вони допоможуть тримати в тонусі хребет і м'язи всього тіла.

Столичний інструктор з йоги Олег Маслов радить забути про проблеми і глибоко дихати.

— Станьте рівно, розведіть руки в боки, стисніть у кулаки. Пару хвилин крутіть ними вправо, а потім — уліво. Тоді почніть крутити руками в плечах. Продовжуйте 5 хвилин.

На підлозі потрібно лягти на ­спину.

— Тримайтеся руками за стілець або стіл. Повільно підніміть і опустіть ноги на 90 градусів. Діставати ногами голову не треба, нехай це роблять молоді. Повторіть три-п'ять разів. Робіть так щодня. Вправа покращує роботу жовчного, печінки, кишечника. Добре укріплює хребет.

Не встаючи з підлоги, на видиху радить втягнути живіт і за секунду знову набрати повітря. Повторити три-чотири рази. Вправа масує всі внутрішні органи.

— Можна віджиматися не від підлоги, а від столу. Це корисне тим, кому більше 70 років. Підійдіть до столу, обіпріться об нього руками, ноги тримайте прямими. Нахиліться, згинаючи руки в ліктях. Випрямтеся, видихніть. Повторіть 5–10 разів. Якщо маєте сили, щодня робіть на два-три віджимання більше.

Якщо бракує сил присідати, можна обпертися об стіну.

— Обіпріться об стіну спиною і присядьте два-три рази. Сильно себе не навантажуйте. Якщо маєте сили, повторіть вправу стільки ж. Сидячи ввечері перед телевізором, теж можна робити вправи. Не встаючи з дивана, п'ять-десять разів підніміть і опустіть плечі. Повільно понахиляйте головою вправо і вліво по п'ять разів. Підніміть по черзі то праву, то ліву ногу. Намагайтеся тримати ногу в повітрі, скільки маєте сил. Якщо візьмете за звичку робити це щодня протягом року, то з'являться сили, повернеться інтерес до життя.

Катерина ГОНЧАРОВА

До списку новин