загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

7 причин виникнення синців

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Ви не можете згадати, коли це встигли об щось вдаритися, але на вашому тілі раптом з’явився синець? Насправді, існує безліч причин його виникнення, крім мікротравм.

1. Ви старієте

З віком шкіра починає втрачати захисний жировий прошарок, сповільнюється і виробництво колагену — структурного білка. Чим тонше шкіра, тим вона вразливіша перед синцями. Це особливо поширено у людей старше 60. Тому сильні удари для появи синця вже не потрібні.

2. Надлишок сонячних ванн

Якщо ви все життя обожнювали проводити час на сонці, то тим самим зробили шкіру більш тонкою і чутливою.

3. Прийом аспірину

Це найпоширеніша причина синців крім забоїв — аспірин розріджує кров. Навіть найменша травма, яку ви і не відчуєте, призведе до появи синця.

4. Колір шкіри

Якщо у вас бліда, тонка шкіра, то ви більш сприйнятливі до синців. Знову-таки, вони будуть з’являтися від найменших, непомітних ударів і поштовхів.

5. Васкуліт

Група хвороб, що викликає запалення кровоносних судин. Дуже часто супроводжується червоними крововиливами під шкіру — пурпур.

6. Брак цитрусових

Неймовірно рідкісне явище в Україні та інших розвинених країнах. Однак дефіцит вітаміну С може призвести не тільки до синців, а й до повноцінної цинги.

7. Пурпуровий дерматит

Порушення функції судин, що викликає витік крові з дуже маленьких капілярів. На шкірі виникають тисячі крихітних помаранчевих і пурпурних синців.

До списку новин