загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Обираємо смачну та соковиту диню: 7 порад

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Літо - гаряча пора, коли ми намагаємося поїсти багато фруктів та овочів. Улюблені дині та кавуни смакують усім, але як же їх правильно обрати?

Пропонуємо підбірку корисних порад: як правильно обрати диню.

1. Диня повинна бути чистою, без плям і тріщин, рівномірний колір без різних забарвлень.

2. Аромат дині. Принюхавшись, Ви відчуєте аромат, якщо так - диня спіла! Дозріла диня пахне ваніллю, ананасом і навіть грушею. Якщо вона не пахне нічим, або пахне лише зеленню, не сумніваючись, відкладайте таку диню в сторону. До речі, чим вище температура повітря, тим сильніше повинен бути запах дині. Тому на ринку в спеку більше шансів вибрати більш стиглу диню, ніж у магазині.

3. Лясніть диню долонею. Диня має видати глухий звук. Саме глухий звук, а не дзвінкий, не плутайте з кавуном.

4. При стисканні шкіра дині повинна пружинити. Якщо після натискання залишилась вм'ятина, то цій дині пора на смітник.

5. Знову шкірка. Ви нігтем можете без зусиль здерти шкірку.

6. «Носик» і «хвостик». Можна також пальцем торкнутися «носика» дині - слід від квітки. Він повинен бути трохи м'яким. Якщо дуже м'який - вже перезріла, якщо твердий - зелена. А «хвостик» - слід від стебла на протилежному кінці плода - у стиглої дині повинен бути сухим та товстим.

7. Ніколи не купуйте розрізану диню та не дозволяйте при Вас її розрізати. Навряд чи у продавця ідеально чисті руки, та й за стерильність ножа ніхто не поручиться.

Ольга ДАНИЛЮК

До списку новин