загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Медики розповіли, чому жінки мерзнуть сильніше за чоловіків

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

З наближенням осені жінки можуть відчувати холод сильніше за чоловіків, попереджають фахівці. За словами експертів, жіночий організм має гормональну особливість, через яку сильний холод переноситься так важко, що може серйозно постраждати здоров’я.

Жінки можуть відчувати дискомфорт від холодних рук і ніг, незважаючи на погодні умови — навіть не надто серйозний холод може виявитися для них болісним. Така «аномалія» — наслідок дії гормонів, пояснюють медики. В деяких випадках у жінок так сильно мерзнуть кінцівки, що зігріти їх не вдається ні за допомогою рукавичок, ні за допомогою вовняних шкарпеток.

За словами лікарів, температура тіла жінки неодноразово змінюється протягом менструального циклу — відбуваються скачки і падіння рівня гормону естрогену. Коли гормони знижують температуру тіла, терморецептори починають посилено працювати на те, щоб від цього зниження не постраждали головні внутрішні органи — серце, легені та ін. Під дією рецепторів судини звужуються, капіляри закупорюються, і кровотік в кінцівках починає гальмувати.

Фахівці підрахували, що, коли жінка відчуває холод, кількість, що надходить в кінцівки крові може становити не більше 0,02 літра на хвилину, тоді як максимальна швидкість кровотоку досягає 2-3 літрів на хвилину.

Жінки «жертвують» своєю дозою крові на користь важливих внутрішніх органів. Ось чому в холод руки біліють і синіють, а в екстремально холодних умовах жінки часто отримують обмороження — повідомили експерти. За їхніми словами, чоловіки вкрай рідко стикаються з такою проблемою.

До списку новин