загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Хронічні хвороби: причини і лікування

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Хронічні хворобинезвичайне явище. Незважаючи на те, що наше тіло складається з величезної кількості клітин, які діляться, ростуть, старіють і гинуть, джерело цих захворювань лежить набагато глибше. Воно наче не підвладне часу й існує в паралельних просторах. За останні десятиліття медицина зробила висновок: людський організм усе ж не так добре вивчений, як вважалося раніше, і часто підсвідомість відіграє провідну роль у розвитку хвороб. Але її, до речі, не можна так легко вивчити.

Можливо, комусь відоме ім'я доктора медицини з Массачусетсу Діпака Чопри. Як квантовий біолог, він застосовує принципи квантової фізики до людського тіла. В одному зі своїх творів – «Квантове зцілення» (1986 р.) – Чопра розглядає процес повної заміни всіх органів тіла новими клітинами. Згідно з попередніми дослідженнями, тривалість такого процесу для всіх структурних елементів нашого тіла не повинна перевищувати семи років. Чопра радикально «скоротив» цей період до одного року. Так, шлунок повністю замінюється новими клітинами за 4 дні, печінка – за 6 тижнів, шкіра – за 30 днів, а скелет – за 3 місяці.

Якщо наш організм – самовідтворювальна система, то де ж приховане джерело хронічних хвороб? І як при такому швидкому процесі повної заміни клітин у нашому організмі й далі існують хронічні хвороби? Чому одні можуть жити зі схожими захворюваннями роками, а в інших вони стрімко розвиваються і буквально «з'їдають» людину?

Усемогутні нейропептиди

Близько 25 років тому нейрофізіологи відкрили в мозку як людини, так і тварин специфічні речовини, які в подальшому були названі нейропептидами. Подальше дослідження показало, що поряд з гормонами, нейропептиди є регуляторами процесів в організмі. Вони здатні керувати нашими емоціями, почуттями, інстинктами і навіть думками. По всьому нашому організму, і зокрема в мозку, встановлені деякі рецептори, які чутливі до певних нейропептидів. Більшість схожих рецепторів містяться в клітинах й органах імунної системи. Циркулюючи по всьому організму, вони управляють усіма клітинами й органами нашого тіла. Чопра дійшов висновку: імунна система відчуває найменші зміни в нашому стані, аж до почуттів, думок, образів і навіть пристрастей.

Підсвідомість, керуючи мимовільними діями і функціями нашого організму, є сполучною ланкою між нашою свідомістю та імунною системою. Наділена такою владою, вона здатна впливати на процес зцілення, контактуючи у будь-який момент з необхідною частиною нашого організму. Будь-яке відчуття, емоційне переживання і навіть думка не залишаються непоміченими імунною системою, яка негайно реагує на це.

Час не лікує

Як мине певний час, може здаватися, що всі переживання зникають. Але це не так. Те, що залишається, так званий емоційний травматичний досвід (етроп), може впливати так само, якщо не сильніше, на наше здоров'я. Ще один принцип квантової біології – ніщо не зникає безслідно. Для схожих травматичних ситуацій не існує обмеження у часі: було це вчора або в глибокому дитинстві, – вони зберігаються в тілі. Головна «величина», що характеризує етроп, – це те, наскільки сильно врізалися у вашу пам'ять негативні емоції, і чим сильніше, тим небезпечніше.

Звільнитися від негативу

Існує безліч прикладів, де смертельно хворі люди, перенісши клінічну смерть, кардинально змінювали своє світосприйняття. Вони змогли усвідомити свої помилки і почати жити заново. Але ключ в одному: вони змінили своє мислення. Мозок людини відіграє провідну роль у розвитку хронічних хвороб. Відповідно, якщо ви навчилися контролювати свої думки й емоції, ви здобуваєте величезну можливість позбутися хронічних і не тільки хронічних хвороб.

Майстер Лі Хунчжи, засновник системи самовдосконалення Фалунь Дафа, дає таке пояснення: «Зараз люди, які займаються наукою про тіло людини, помітили, що думка людини, мислення у мозку людини породжує якусь речовину. З точки зору дуже високого рівня, ми бачимо, що це, дійсно, речовина, але вона являє собою не електричні хвилі мозку, як стверджують учені, а цілісну форму мозку».

Чи не говорить це про те, що думки людини матеріальні? І якщо мозок людини починає подавати «неправильні сигнали» до тіла, то який буде результат? До «неправильних сигналів» належить етроп, а також усі переживання, «відхилені» від норми: сум, ненависть, почуття втрати сенсу життя та ін. Але людині не так просто вийти з-під їхнього контролю – змінити своє мислення найскладніше.

Стежити за чистотою своїх думок виявляється так само важливо, як і за власним тілом. Мудреці Сходу говорили, що якщо у людини неспокійно на серці – вона хвора; постійно подумки повертатися до старих образ – це хвороба; почуття мінливості в душі – то гнів, то радість – все це хвороба.

Незважаючи на те, що XX століття по праву вважається століттям технологій, більшість людей все більше звертають свою увагу на традиційні методи оздоровлення, зокрема й на ті, що спрямовані на звільнення і видалення з підсвідомості й, отже, з тіла накопичених емоцій. Методик зараз багато, включаючи психологічні. Вони повертають людині себе саму, вчать працювати над собою, над своїми почуттями, емоціями, думками. А це робота.

Аліна Танько

До списку новин