загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Кількість довгожителів Японії досягла рекордного рівня

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Паралельно з рекордним зростанням кількості довгожителів у Японії триває скорочення населення.

Найстаріша людина у Японії - Місао Окава з міста Осака, якій у березні виповнилося 116 років.

До рекордного рівня за всю національну історію зросла в Японії кількість жителів  від 100 років. Їх налічується зараз понад 58,8 тис осіб - на 4,4 тис більше, ніж рік тому, повідомило сьогодні міністерство охорони здоров'я, праці і добробуту.

Кількість японців віком від ста років безперервно зростає вже 44 роки поспіль. Більше 87% з них - жінки. Міністерство щорічно публікує таку доповідь напередодні національного свята - Дня пошани до старших, яке відзначається 15 вересня.

Найстаріша людина в Японії - Місао Окава з міста Осака, якій у березні виповнилося 116 років. Вона ж має титул найстарішого жителя Землі, що зафіксовано в Книзі рекордів Гіннесса. Найбільш літнім чоловіком у світі вважається також японець - народжений у 1903 році Сакарі Момої з міста Сайтама неподалік від Токіо.

Паралельно з рекордним зростанням кількості довгожителів у Японії триває скорочення населення - в 2013 році воно зменшувалося найшвидшими темпами за весь післявоєнний період. Частка літніх людей від 65 років у населенні країни зросла зараз до 24,4%, а на дітей до 15 років припадає лише трохи більше 13%.

До списку новин