загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Негативні стереотипи шкідливі для психічного здоров’я літніх людей

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Люди, які бачать старіння в позитивному світлі, судячи з усього, менш схильні до виникнення посттравматичного стресу, тривог і думок про самогубство, повідомляє Medical News Today.

Дослідники вважають: якщо в засобах масової інформації, повсякденних розмовах і рекламі будуть згадуватися позитивні сторони старіння, вдасться запобігти безлічі психічних розладів.

Вчені з Єльської школи громадської охорони здоров'я в Нью-Хейвені проаналізували дані більше 2000 колишніх американських військовослужбовців у віці 55 років і старших, які брали участь у великому дослідженні, а також дані опитування приблизно 9 мільйонів літніх ветеранів. Опитування збирало різну інформацію, в тому числі, про психічне здоров'я, соціальні відносини і діяльність таких людей.

Дослідники з'ясували: військові похилого віку, як чоловіки, так і жінки, схильні до більшого ризику розвитку психічних розладів, ніж люди того ж віку, що не були військовими або більш молоді ветерани. Поки що не відомо, які фактори можуть захистити літніх ветеранів від виникнення психічних захворювань.

Тим часом тільки у 2% учасників, які позитивно ставилися до старіння, розвинувся посттравматичний стресовий розлад у порівнянні з 19% тих, хто ставився до старіння негативно. Подібні відмінності були характерні для суїцидальних думок (5% порівняно з 30%) і тривоги (4% порівняно з 35%). Результати не змінилися після врахування віку, особи і фізичного здоров'я учасників.

Дослідники вважають: ці висновки стосуються всіх людей похилого віку, тому необхідно розвивати у них стійкість до негативних вікових стереотипів. Можливо, саме вплив цих стереотипів підвищує у літніх людей ризик виникнення психічних захворювань. Позбавлення від негативного образу старіння зміцнить психічне здоров'я.

До списку новин