загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Цукрозамінники призводять до ожиріння

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Ізраїльські вчені дійшли висновку, що штучні замінники цукру викликають ожиріння. І для талії людини вони несуть ще більшу небезпеку, ніж натуральний цукор.

Як вдалося встановити вченим із Weizmann Institute of Science, поширені замінники цукру негативно впливають на метаболізм, викликаючи підвищення рівня цукру в крові й активуючи бактерії в шлунково-кишковому тракті, що призводить до розвитку хвороб. Ці висновки були отримані на основі спостережень за мишами і людьми. В останньому випадку добровольці брали сахарин.

Експеримент показав, що характерні зміни в організмі людини настають всього через чотири дні після початку регулярного використання штучних підсолоджувачів. Як вважають автори дослідження, велике поширення таких продуктів у дієтичних напоях і їжі робить істотний внесок в епідемію ожиріння і діабету, яка захлеснула світ.

Раніше вчені встановили, що підсолоджувачі роблять з людей ласунів, змушуючи їх накидатися на продукти харчування, що містять велику кількість цукру, що і призводить до набору зайвої ваги. Але вчені з Ізраїлю з'ясували, що штучні підсолоджувачі самі по собі змінюють процес метаболізму в організмі, через що людина швидше набирає зайву вагу.

Під час експерименту на мишах використовувалися такі популярні підсолоджувачі, як сахарин, сукралозаї аспартам, які додавалися у воду. Коли вчені застосували антибіотики, щоб позбутися бактерій в організмі гризунів, рівень непереносимості глюкози різко впав. Це доводить, що виною всьому були саме цукрозамінники.

До списку новин