загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Науковці передрікають, що за 20 років буде знайдено спосіб зупиняти старіння

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Прогрес у галузі дослідження стовбурових клітин дає надію на те, що за якісь 20 років наука зможе "вимикати" менопаузу в жінок, загальмовувати процес старіння або ж узагалі робити його зворотнім.

Так вважає відомий геронтолог Обрі де Грей, пише Українська правда. Життя.

Науковець не бачить перешкод для того, аби в майбутньому репродуктивний період у жінок тривав довше. З його слів, яєчники – "це просто одні з органів".

"Ми зможемо омолоджувати яєчник, стимулюючи його або заповнивши його стовбуровими клітинами, зможемо створювати цілком новий яєчник за допомогою інженерії тканин, як штучне серце…", - запевнив де Грей.

Як раніше заявляв науковець, він не бачить перешкод для того, щоби людина могла жити до 1000 років.

Те, що скоро лікарі зможуть вирішити проблему ранньої менопаузи, підтвердила й біолог з Единбурзького університету Евелін Телфер.

Вилучення зачаточних фолікулів яєчників юних дівчаток, котрі змушені розпочати лікування від раку, дає їм надію на те, що вони колись зможуть стати мамами. Стовбурові клітини яєчників теоретично є невичерпним джерелом яйцеклітин.

До списку новин