загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Різні частини вашого тіла різного віку

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Виявляється, вік різних частин нашого тіла може сильно розрізнятися. Ймовірно, ви підозрювали це вже давно, однак тепер наука це довела.

Дослідники з Каліфорнійського університету знайшли спосіб визначити, наскільки швидко старіють різні частини вашого тіла. Цей спосіб включає в себе дослідження людської ДНК, і виділення так званих «паттернів метилування».

Різні типи наших тканин мають різні «візерунки», і в міру старіння ці «візерунки» стають все більш і більш «метиловані», і прекрасно показують зміну кількості різних хімічних сполук в них. Це дає можливість вченим визначити фактичний вік тієї чи іншої тканини.

Як не дивно, однією з найбільш швидко старіючих тканин в людському організмі є тканина жіночих молочних залоз. Зразки цієї тканини, взятої і розглянутої через призму паттернів метилування, показали, що тканина молочної залози в середньому на три роки старша за інші тканини людського тіла. Можливо, таке передчасне старіння саме і є причиною того, що рак молочної залози так сильно поширений, адже ракові клітини теж демонструють передчасне і дуже швидке старіння.

Але все не так страшно. Тому що дослідники виявили й інші тканини в нашому тілі, які завжди опиняються молодші за інших. Наприклад, тканини серця, які постійно оновлюються стовбуровими клітинами, можуть бути на кілька років молодшими за решту організму, і про це ви зможете з гордістю оголосити в ваш наступний день народження. Метод довів свою неймовірну точність в ході дослідження самих різних тканин. Досліджувалися тканини серця, печінки, легенів, товстої кишки.

Досліджувалася навіть кров (клітини крові мають різну тривалість життя, деякі лімфоцити, наприклад, живуть багато років). Відкриття має масу цікавих застосувань. Його можна використовувати для прискорення вивчення старіння та вікових захворювань. Науковці зможуть точно дізнатися, чи впливає на організм людини тільки хвороба, або ж хвороба впливає на організм у поєднанні з передчасним старінням. Також вважається, що цей метод може виявитися в змозі передбачати різні типи раку, шляхом виявлення в організмі людини клітин, що старіють в прискореному темпі. Вчені, що зробили це відкриття, надали громадськості повний доступ до свого методу в надії не те, що він допоможе іншим дослідникам в їх роботі з лікування вікових захворювань.

До списку новин