загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Чому треба пити червоне вино щодня?

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Багато з тих, хто бував у Франції, звертали увагу на те, що там немає таких товстунів, як, наприклад, в США. Там у людей практично відсутня проблема ожиріння. Але це ще не все. Французи вважаються не тільки стрункою, а й досить здоровою нацією, в порівнянні з іншими народами. У них набагато менше серцевих і онкологічних захворювань. Що є тому причиною? Ви не повірите, але це червоне сухе вино, яке французи вживають майже щодня.

У світі існує близько 4500 сортів червоного сухого вина. Воно виготовляється з червоних і темних сортів винограду. Пігменти, які надають йому особливого насиченого кольору, містяться в шкірці виноградних ягід.

На виноробному заводі після отримання молодого вина воно відправляється на ферментацію і дозрівання («старіння»). Цей процес триває від 3 місяців до 5 років. Вино дозріває в дубових бочках об’ємом 225 л. Причому, ціна хорошої бочки доходить до 800 євро. Тому вина, зістарені в бочках найкращої якості, коштують дорожче, ніж звичайні. Ну, а більш прості, дешеві вина дозрівають у бочках простіших.

Червоне вино здавна вважалося цілющим. Вже за дві тисячі років до нашої ери його застосовували як ліки. Навіть знаменитий лікар стародавності Гіппократ прописував його своїм пацієнтам для зміцнення здоров’я.

У червоному сухому вині міститься безліч мікроелементів, необхідних для життєдіяльності нашого організму. Сучасні вчені встановили, що вживання червоного вина дуже корисне для здоров’я (зрозуміло, в розсудливих порціях). Воно сприятливо діє на серце і знижує ризик прояви серцевої недостатності та ризик виникнення інфаркту міокарда.

Речовини, які містяться в червоному сухому вині, виводять шкідливі елементи з нашого організму, тим самим, омолоджуючи органи і тканини. Воно розширює судини і перешкоджає розвитку атеросклерозу. Це відбувається тому, що червоне вино активно виводить холестерин і знижує його рівень в крові.

Червоне сухе вино також містить велику кількість вітамінів, тому воно рекомендується при анемії і авітамінозі. Також воно активізує виділення жовчі і шлункового соку, і тим самим сприяє нормальній роботі шлунково-кишкового тракту. А ще з нього варять глінтвейн з цукром і прянощами, і цим глінтвейном лікують грип і бронхіт.

Користь червоного вина доведена тим, що у жителів Франції, які щодня його вживають, зафіксований низький рівень серцево-судинних і онкологічних захворювань в порівнянні з іншими країнами, про це ми вже говорили вище. Таке явище навіть має свою назву: «французький парадокс». Ці хвороби з’являються у французів рідше, ніж в інших країнах, навіть незважаючи на те, що в їх раціоні досить багато жирних, висококалорійних страв (тваринних жирів, свинини, гусятини та ін.)

Цікаво, що аналогічне споживання червоного сухого вина в Іспанії та Італії (країнах, що знаходяться по сусідству з Францією) не впливає так сильно на здоров’я жителів цих країн, як це відбувається у французів. Мабуть, причини доброго здоров’я французьких громадян більш комплексні і обширні. Можливо, не останню роль в цьому відіграє їх ставлення до життя, здатність радіти і жити в своє задоволення.

На думку дієтологів норма споживання сухого червоного вина — не більше 1-2 келихів в день. Найкраще пити його за вечерею. Перевищення дози фахівці вважають небезпечним, втім, як і будь-яке зловживання алкоголем.

Важливе зауваження. Цілющими властивостями володіють тільки натуральні якісні вина. Природно, підробки, які виробляються невідомо ким і незрозуміло з чого, цілющими властивостями не володіють.

Найращими червоними сухими винами вважаються Каберне Совіньон / Cabernet Sauvignon, Мерло / Merlot, Піно Нуар / Pinot Noir, Бордо / Bordeaux, К’янті / Chianti, Бардолино / Bardolino, Вальполічелла / Valpolicella, а також вина виробництва.

До списку новин