загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Вірус папіломи людини можна вилікувати завдяки грибам — вчені

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Американські вчені виявили, що вірус папіломи людини (ВПЛ) можна вилікувати завдяки популярним в Японії і Китаї грибам шиїтаке.

Досі розвиток папіломавірусної інфекції попереджали за допомогою щеплень, не маючи методів повного усунення вірусу з організму, повідомляє «Здоров'я України».

Гриби шиїтаке відомі своїми смаковими і цілющими властивостями: протягом останніх років з їхньою допомогою намагаються лікувати рак. У грибах у великій кількості міститься активний гексоз-корелюючий компонент (AHCC).

Дослідники з Університету штату Техас у Х'юстоні виявили, що екстракт з грибів шиїтаке, який містить AHCC, здатний повністю усувати папіломавірус з організму.

Експеримент, який проводили півроку, показав, що з десяти жінок, які брали участь в експерименті, одужали п'ятеро.

Протягом шести місяців усі учасниці дослідження щодня вживали харчову добавку, яка містила АНСС. Через три місяці у трьох з десяти учасниць експерименту рівень вірусного навантаження в організмі знизився до невизначеного рівня. Ще через три місяці таке зафіксували у двох інших жінок.

На думку вчених, відкриття має важливе значення для профілактики багатьох форм злоякісних пухлин.

Згідно з останніми дослідженнями, інфікування ВПЛ пов'язано з 70% всіх випадків раку шийки матки, 95% випадків анального раку, 65% випадків раку піхви, 60% випадків раку голови і шиї і 35% всіх випадків раку статевого члена.

ВПЛ передається статевим і побутовим шляхами.

До списку новин