загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Вчені заявили, що свідомість живе після смерті мозку

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Дослідження показали, що під час клінічної смерті свідомість людини продовжує зберігатися.

Вчені з Університету Саутгемптона з'ясували, що свідомість людини може функціонувати ще кілька хвилин після смерті мозку.

Британські фахівці протягом чотирьох років досліджували дані двох тисяч людей у 15 лікарнях Великобританії, США і Австрії, яким лікарі констатували зупинку серця. Близько 40% з тих, що вижили описували "усвідомленість" в період між зупинкою серця і його перезапуском.

Як приклад, дослідники привели досвід, описаний 57-річним соціальним працівником з Саутгемптона. Чоловік заявив, що під час клінічної смерті він був "поза тілом" і навіть міг спостерігати за діями лікарів, які повертали його до життя. При цьому деталі розповіді відповідали тому, що насправді відбувалося тоді в кімнаті.

"Ми знаємо, що мозок не може функціонувати після того, як серце перестає битися. Але в цьому разі свідомість, схоже, продовжувало функціонувати не менше трьох хвилин, хоча мозок зазвичай відключається протягом 20-30 секунд після зупинки серця. Цей чоловік описав все, що відбувалося в кімнаті, але важливо те, що він двічі зміг почути звуковий сигнал, який звучить кожні три хвилини. Він говорив дуже переконливо, і все, що він описав, дійсно відбувалося", - сказав один з авторів досліджень доктор Сем Парния.

Вчений зазначив, що багато людей, які пережили подібний досвід, можуть приймати його за галюцинації або ілюзії, однак насправді, за словами Парнии, пацієнти "схоже, дійсно відсилали до подій, які мали місце".

До списку новин