загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пиво робить літніх чоловіків молодшими – вчені

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Поєднання пива з грою в більярд надає відмінний омолоджуючий ефект.

Вчені з Бельгії опублікували в журналі Cell Reports статтю, в якій вони пояснюють, що ж так приваблює чоловіків в пінному напої.

Виявляється, дріжджі, які використовуються у виробництві пива, виділяють складні ефіри з фруктовим запахом. Ці ефіри впливають не тільки на запах, але і на смак напою, який люди вважають дуже привабливим. Але не тільки вони: спочатку процес утворення складних ефірів в дріжджах природа придумала для того, щоб залучати мух дрозофілів (плодових мушок), які допомагають їх розмноженню. Якщо у дріжджів видалити ген ATF1, то виготовлене з їх допомогою пиво втратить для мух свою привабливість. Для людей, судячи з усього, теж.

Але це ще не все. Раніше в пінному напої був виявлений особливий тип флавоноїдів – ксантогумол, який покращує пізнавальну функцію і пам'ять. Провівши дослідження, в якому брали участь мешканці двох будинків престарілих в Копенгагені, вчений з Данії з'ясував: поєднання пива з грою в більярд надає відмінний омолоджуючий ефект. Більярд, на його думку, є ідеальною вправою для чоловіків старше 70 років: він поєднує в собі короткі періоди активності з тривалими перервами на відпочинок. А пиво допомагає їм перестати зосереджуватися на хворобах і жити повноцінним життям.

Однак молодим чоловікам захоплюватися пивом вчені не рекомендують: у великих кількостях воно негативно впливає на чоловічу репродуктивність і сприяє набуттю ними жіночних форм.

До списку новин