загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Здоровий спосіб життя: сім аргументів бути успішним

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Твердження «буде здоров'я - буде все», «головне в житті здоров'я» стали банальними для нашого лексикону. З подібними істинами ніхто не береться сперечатися, але деякі роблять їх девізом свого життя. Всі досить добре знають, скільки плюсів обіцяє правильне ставлення до свого здоров'я, але з різних причин у більшості своїй наші співгромадяни намагаються обмежитися дієтами, походом до лікаря, але рідко прагнення бути здоровим стає стилем життя.

Засоби масової інформації наповнені експертними статтями і різними повчальними тирадами на тему важливості здорового способу життя. Читачі, як правило, сприймають все це в якості нудних, давно відомих повчань, не надто вірячи в успіх починань, Тим часом, фахівці склали список причин, які примушують задуматися над своїм здоров'ям.

Шанс довго жити

Позбавлятися від шкідливих звичок необхідно для того, щоб жити довше. Довго жити необхідно, щоб встигнути більше, багато чого пізнати і побачити. При цьому потрібно назавжди запам'ятати: наркотики і алкоголь не є модним атрибутом життя талановитих людей - на жаль, дана спокуса стає легкодоступною в світі шоу-бізнесу і богеми.

Уникайте наркотиків і алкоголю

Якщо один раз наркотики чи алкоголь зіграють з психікою злий жарт, цього вистачить для того, щоб надовго зіпсувати життя. СНІД, небажана вагітність розпад сім'ї, згвалтування, побутові вбивства складають лише дещицю того, що найчастіше трапляється з людиною під кайфом.

Шанс побудувати хорошу кар'єру

Успішна, сильна, повна здоров'я людина здатна зробити непогану кар'єру. І, як відомо, в більшості відомих компаній на роботу беруть виключно людей без шкідливих звичок.

Людина з пристрастю до спиртного чи наркотиків ризикує закінчити своє життя на самому дні. До того ж алкоголь і наркотики знищують клітини мозку, навряд чи вдасться займатися самоосвітою, ставати розумнішими за наявності проблем з пам'яттю.

Шанс отримувати задоволення від життя

Спиртне тільки спочатку допомагає знімати стрес. Далі алкоголь стає постійним дилером вашої депресії. Людина, яка запиває проблеми, розучується їх вирішувати, з кожним днем ​​все глибше занурюється в депресію.

Шанс бути красивим

Погані звички обертаються появою жовтих зубів, сухою шкірою через куріння, пивним животом, целюлітом у жінок від вживання міцного спиртного. Позбавлення від шкідливих звичок дає шанс мати здорових дітей.

Шанс бути заможним

Спробуйте підрахувати, скільки грошей вдасться заощадити, якщо не купувати сигарети і алкоголь. Ви здивуєтеся: напевно вистачить на абонемент у фітнес-клуб, на масаж і на стрибок з парашутом.

Олена Світ, лікар

До списку новин