загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

10 ознак того, що ви доживете до 100 років

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Хто не хоче прожити довге і щасливе життя? Все в наших руках, вважають вчені. Ось перелік речей, на чкі варто звернути увагу. zdorovia.com.ua

Спадковість 
Згадайте своїх родичів: чи є серед них довгожителі? Якщо так, то вітаємо, у вас хороші гени! Дослідження показують, що люди, у яких є родичі, що відзначили 100-річний рубіж, мають більше шансів прожити довго. 
Коло спілкування 
Численні дослідження показують, що люди, у яких велике коло спілкування, живуть набагато довше за своїх соціально ізольованих ровесників. 
Також дослідження показують, що люди, пов'язані спільними інтересами, довше підтримують контакт в зрілому віці. 
Пізні пологи 
Прийнято вважати, що кращим віком для того, щоб стати мамою, вважається вік до 30 років. Але останні дослідження показують, що жінки, які народили після 40 років, частіше відзначають 100-річний рубіж. Жінки, які народили в інтервалі 35-40 років, також живуть довше. 
Не переживайте 
Дослідники помітили, що люди, що відзначили 100-річний рубіж, як правило, мають спокійний характер, їм не властиво віддаватися паніці і сумнівам. 
А ви у формі 
Один з факторів довголіття, який у стану контролювати кожен - це підтримка ваги в нормі. Серед довгожителів рідко зустрічаються люди, які страждають ожирінням або, навпаки, люди з недостатньою вагою. Ще один привід вести здоровий спосіб життя, бути фізично активним і скинути зайве!

 

Джерело:
До списку новин