загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Скільки років трудового стажу Ви маєте?

Жителька Чернігівщини претендує на звання найстаршої людини на планеті

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Христині Нагорній цього року виповнилося 117 років. 

Жителька Чернігівщини 117-річна Христина Нагорна претендує на звання найстаршої людини на планеті. 

Після смерті довгожительки з Ямайки 117-річної Вайлет Браун її перше місце у світовому рейтингу довгожителів цілком може посісти українка. Нині у списку Вікіпедії лідирує японка Набі Таджима, утім Христина Нагорна, яка народилась 1 липня 1900-го року, старша за неї на місяць.

Христина Аврамівна усе своє життя жінка прожила у батьківській хаті у селі Жадове Семенівського району. За плечима довгожительки – тяжка праця в колгоспі, лихоліття голоду та війни, тяжкі післявоєнні роки. Вона не вміє ні читати, ні писати. Пережила чотирьох своїх чоловіків, а також дітей та онуків. Сама бабуся не рада перспективі очолити рейтинг довгожителів планети,  зізнається, що довге життя прирекло її на самотність. 

"Немає ні чоловіків моїх років, немає ні баб моїх років, немає ніяких. Немає ні дочки, ні онуки. Онучкиної дочки – і тої немає. Всі похоронились", - нарікає довгожителька.

Цього року Христина Нагорна стала українською рекордсменкою – її ім'я внесено до Книги рекордів України.

 

Джерело:
До списку новин