загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Оце так стрибок! 63-річний українець встановив рекорд світу

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

За останній рік ветеранові вдалося поставити чотири світові рекорди. У Мадриді, на чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед ветеранів, наш Олег Федорко здивував усіх!   Перекидним стрибком здолав 1,78 метра і на два сантиметри перевищив своє попереднє досягнення, пише газета "Експрес".  

За останній рік ветеранові вдалося поставити чотири світові рекорди у віковій категорії спортсменів, яким за 60. У березні 2017-го, на чемпіонаті світу в Кореї, він підкорив планку на висоті 1,74 метра, побивши рекорд, що тримався 14 років.

Через місяць у Києві поліпшив своє досягнення на сантиметр. Ще сантиметр додав у Білорусі 20 січня. І от —знову рекорд.  

Легкою атлетикою Олег Федорко захопився ще в молодості. До 22 років брав участь в обласних змаганнях, був неперевершеним рекордсменом Полтавщини. До занять спортом повернувся в 2007-му. Однак у 2010-му через проблеми зі спиною лікарі заборонили стрибати.

Після тривалої реабілітації за методикою Валентина Дикуля Федорко торік знову став змагатися.   Перекидний стрибок, який виконує Олег Федорко, нині застосовує у сучасному спорті лише півтисячі атлетів. Нинішні стрибуни у висоту віддають перевагу методу фосбері-флоп, що вимагає значно меншого фізичного навантаження.

 

Джерело:
До списку новин