загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Цей план домашніх вправ допоможе вам спалити жир всього за 10 тижнів без тренажерів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Підтягнуте і красиве тіло дуже підвищує впевненість в собі.

Але у більшості людей просто немає часу ходити в спортзал, а установка тренажерів у будинку часто неможлива через відсутність місця або коштів. Але це не означає, що на спорті потрібно ставити хрест.

Ці вправи не вимагають ніяких тренажерів або спеціальних пристосувань. Ви можете робити їх у будинку або в парку.

Ось план вправ, які допоможуть вам схуднути:

1. Присідання.

Ноги розставте на ширину плечей, ступнями назовні. Стисніть руки перед собою. Перенесіть вагу тіла на п’яти, коли почнете згинати коліна. Присідайте повільно, ніби хочете сісти в уявне крісло. Обов’язково тримайте спину повністю прямою. Сидіть навпочіпки, поки ваші квадріцепси не відчують легку пекучість.

2. Випади.

 

У положенні стоячи тримайте спину рівною. Витягніть руки, поки вони не опиняться перед вами на рівні грудей. Робіть випад вперед, використовуючи ліву ногу. Ліве стегно повинно знаходитися паралельно землі. Поверніться у вихідне положення і повторіть з правою ногою.

3. Віджимання.

Сядьте накарячки і поставте руки на ширину плечей. Переконайтеся, що ваші зап’ястя і лікті розташовані нарівні з вашими грудьми. Розігніть ноги, спираючись на руки. Ваше тіло повинно виглядати як пряма лінія. Зігніть лікті і опустіть все тіло на підлогу. Поверніться у вихідне положення, випрямивши лікті і рухаючи своє тіло вгору.

4. Вправи для преса.

Лягайте спиною на землю і зігніть коліна. Покладіть руки за голову і підніміть плечі з підлоги. Видихніть, коли напружуєте м’язи живота. Зробіть паузу, перш ніж повернутися в початкове положення.

5. Стрибки.

У стрибку піднімайте руки і розімкніть ноги до ширини плечей або трохи ширше. Опустіть руки, коли повернетеся у вихідне положення.

6. Махи.

Встаньте на коліна. Зігніть праве коліно, і піднімайте доти, поки воно не досягне вашого стегна. Тепер обережно опустіть коліно, не дозволяючи йому торкнутися землі. Підніміть знову. Коли ви зробили досить повторень, перейдіть на іншу ногу.

7. Скручування.

Ляжте на спину. Ваші коліна повинні бути підняті і зігнуті. Покладіть руки за голову. Переконайтеся, що ваші лікті паралельні вашому тілу. Спина повинна повністю знаходитися на підлозі.

Підніміть плечі приблизно на 15 сантиметрів. Як тільки плечі будуть нагорі, втягніть м’язи живота і зробіть паузу. Опустіться в початкове положення.

8. Планка.

Встаньте на передпліччя обличчям вниз. Використовуйте ваші косі і черевні м’язи, щоб підтримувати своє тіло по прямій. Утримуйте це положення так довго, як тільки зможете.

Спробуйте виконувати ці вправи хоча б два рази на тиждень, і ви відразу відчуєте, як зміцнилися м’язи вашого тіла.

 

Джерело:
До списку новин