загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

4 вправи, які змінять ваше тіло всього за місяць

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Скільки не сиди на дієті, а без спортивної підтримки здобути красиве тіло не вийде.

Рівно так само як і якщо ви будете проводити добу безперервно в спортзалі й харчуватися бургерами. Загалом, для досягнення хорошого результату потрібно і займатися спортом, і скорегувати харчування. Якщо вам, з якихось об’єктивних причин незручно відвідувати спортзал, не впадайте у відчай. Я пропоную вам ознайомитися з комплексом вправ які швидко приведуть ваше тіло в порядок. Але за однієї умови — ці вправи потрібно виконувати не рідше трьох разів на тиждень.

1. Вправа «Стільчик».

Встаньте біля стіни та притисніться спиною щільно до стіни. Тепер, не відриваючи спину від стіни присядьте, як би на уявний стільчик. Зафіксуйте себе в цьому положенні та стійте так 60 секунд. Згодом час можна збільшувати.

2. Планка від стіни.

Встаньте в планку та упріться ногами в стіну. Потім відривайте по черзі ноги від стіни й торкайтеся коліном підлоги. Виконуйте таку вправу протягом хвилини. Потім поступово можна час тренування збільшувати.

3. Віджимання.

 

Встаньте і упріться руками в стіну. Виконуйте віджимання від стіни мінімум 15 разів.

4. Вправа «Міст».

Ляжте на спину, зігніть ноги в колінах і упріться ступнями в стіну. Відривайте по черзі ноги від стіни, піднімайте їх вгору при цьому відриваючи таз від підлоги. Виконуйте таку вправу по 15 разів кожною ногою.

 

Джерело:
До списку новин