загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

ТОП-4 вправи, які можна виконувати під час перегляду телевізора

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Фітнес-експерт порталу про здоровий спосіб життя The Muscle Coaches Хейлі Медіген представила чотири варіанти трихвилинного тренування, яке можна робити під час перегляду телевізора.

Після важкого робочого дня більшість людей вважають за краще лежати на дивані і дивитися серіал, ніж йти до тренажерної зали.

Але бути фізично активним можна і не виходячи з дому. Як зазначає Хейлі Медіген, деякі вправи можна виконувати в статичному положенні, напружуючи при цьому м'язи і концентруючись на диханні.

Чотири прості вправи, які можна виконувати під час перегляду телевізора:

Стискання-розтискання сідниць. У той час як ви сидите чи стоїте, стисніть м'язи сідниць на шість секунд, потім на 15 секунд розслабте і знову стисніть на шість. Виконуйте вправу в кілька підходів.

Стискання рук. Підніміть стиснуті руки перед собою на рівні грудної клітини, злегка зігнувши їх в ліктях. Напружте долоні, а через шість секунд розслабте і розіжміть руки. Відпочиньте 15 секунд і повторіть ще чотири рази. Вправа зміцнює верхню частину тіла.

Планка. Ця вправа тренує і плечі, і стегна, і прес. Прийміть упор лежачи, спершись на лікті, тіло тримайте рівно, а ступні разом. Утримуйте позицію 15-30 секунд, а потім, відпочивши 15 секунд, повторіть ще двічі.

Присідання біля стіни. Поки йде реклама і кип'ятиться чайник, станьте на деякій відстані від стіни, щільно притулившись до неї спиною. Ноги при цьому повинні бути на ширині плечей, а носки злегка розгорнуті назовні. Потім необхідно повільно присідати вниз, згинаючи коліна. Спину при цьому тримайте щільно притиснутою до стіни. Коли коліна будуть зігнуті приблизно під прямим кутом, плавно піднімайтеся вгору. Відпочивши, повторіть. Вправа корисна для ніг, стегон і сідниць.

 

Джерело:
До списку новин