загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Життя без ліків і з задоволенням! 74-літній пенсіонер виборов дві медалі на чемпіонаті з плавання

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

"Молодші не вірять, що мені повернуло вже на 75-ту осінь".

Валерій Нестеренко каже, що взагалі не тренувався у басейні — лиш три тижні перед такими відповідальними змаганнями плавав у річці.

“Як бачите, це не завадило мені, найстаршому у віковій групі 70 — 74 роки, перемогти на двох дистанціях: 100 і 800 метрів”, — зауважує пенсіонер.

— Як ви підтримуєте себе в такій чудовій формі?

— Не цураюсь фізичної роботи. А ще подружився з перекладиною та еластичними бинтами: підтягуюся 10 — 12 разів та імітую рухи, ніби пливу кролем. Такі вправи зміцнюють м’язи рук та верхнього плечового пояса. А через день — бігаю. Дистанція — два-три кілометри.

Ось так і підтримую себе у чудовій фізичній формі. Молодші не вірять, що мені повернуло вже на 75-ту осінь, а я з ранку й до вечора можу працювати без перепочинку. І завжди в доброму гуморі. Тому й живу без ліків, почуваюся активним і значно молодшим від свого паспортного віку.

/storage/2019/10/07/image/md_Tp1O_0-02-04-bea263594d6d18c47dbe77dab7e4250e16b986c3ba013133aad902133db650a4-9e3ddce0-498x1024.jpeg

— А скільки років ви захоплюєтесь плаванням?

— З дитинства — вже років шістдесят. Плаваю у річці. Доки було тепло, через день пропливав кілометр-півтора. Прийшов, проплив і ніби знову народився на світ: легка втома, але чудовий настрій. Під час плавання працюють усі групи м’язів, вирівнюється хребет, добре функціонують легені. Це найкраща вправа та найкращий вид спорту для активного довголіття.

 

Джерело:
До списку новин