загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Що відбувається з тілом через 10 годин після нанесення лаку на нігті

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Нам всім відомо, що не можна занадто часто користуватися лаком для нігтів: так вони почнуть слабшати і жовтіють. Але насправді цей косметичний засіб завдає набагато більшої шкоди нашому здоров’ю, ніж прийнято вважати.

Ми не будемо переконуватися вас відмовлятися від манікюру. Тільки розповімо про те, який негативний вплив чинить лак для нігтів на наш організм.

Що становить найбільшу небезпеку для здоров’я?

Небезпека лаку полягає в його токсичності. Деяка сучасна косметика для нігтів містить ось ці компоненти, які можуть руйнувати ваше здоров’я:

Толуол або толуен (Toluene) – розчинник, завдяки якому створюється гладке покриття на нігтях і зберігається пігмент. Відомо, що толуол може вплинути на центральну нервову систему і викликати порушення репродуктивної функції.Головні болі, слабкість, непритомність, нудота – ось не повний перелік наслідків використання неякісного лаку.

Формальдегід (Formaldehyde) – безбарвний газ, завдяки якому лаки довше зберігаються. У алергіків при контакті з формальдегідом можливий дерматит і хімічні опіки. У більш важких випадках може виникнути порушення серцевого ритму, судоми і рак.

Дибутилфталат (Dibutyl Рhthalate) використовується як ароматизатор. Через цей небезпечний компонент є ризик виникнення ендокринних порушень, гінекологічних захворювань, хвороб дихальних шляхів.

 

Вченими було проведено дослідження, в якому взяли участь 24 жінки. Через 6 годин після того, як учасниці нанесли лак на нігті, у більшості з них був відзначений підвищений рівень дифенилфосфату – речовини, яка є похідною від трифенилфосфату і утворюється в процесі метаболізму.

А через 10 годин опісля рівень дифенилфосфату в організмі всіх учасниць вже в 7 разів перевищував норму. Це насторожує.

Як вибрати лак, який буде безпечний для здоров’я?

На деяких лаках є спеціальні позначки:

«5-Free» – позначка означає, що лак не містить формальдегід (formaldehyde), його похідні смоли (formaldehyde resins), толуол (toluene), дибутилфталат (dibutyl phthalates) і камфора (camphor).

«3-Free» – означає, що в лаку немає тільки 3 компонентів: formaldehyde, dibutyl phthalate і toluene.

Тому перш ніж купувати лак для нігтів, в першу чергу зверніть увагу на склад,адже ваше здоров’я у ваших руках.

Джерело:
До списку новин