загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Лікар назвав просту вправу, яка подовжує життя

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Виконуючи її ви забуде про інфаркти, інсульти, проблеми з ногами.

Професор Іван Неумивакин протягом 30 років був нерозривно пов'язаний з космічною медициною. 

За цей час він встиг розробити чимало комплексів для зміцнення здоров'я. Він вважав, що людина сама здатна регулювати своє здоров'я.

Те, що офіційна медицина називає «серцем» - це ресівер, мотор з перекачування рідини, а у цього мотора є більше 500 м'язів, і м'язи повинні працювати як насоси. Основний насос знаходиться від пупка і нижче. Дуже у багатьох виходить так - кров, припустимо: 100 г приходить до ніг, а звідти може підняти тільки 90 г, тобто 10 г залишається, і починаються набряки, тромбофлебіт, болі в ногах і інші захворювання, тому що м'язи перестали працювати - люди мало ходять, ведуть в основному сидячий спосіб життя. Щоб нейтралізувати наслідки сидячого способу життя Неумивакин запропонував простий і ефективний засіб - присідання.

Читайте також1-хвилинні вправи на розтягнення, які врятують вас від болю в спині

 

Для цього потрібно стати біля опори, ноги разом, взятися руками за опору на рівні пупка, нахилиться назад, при цьому руки і ноги повинні бути прямі. Присідання виконувати тільки за рахунок згинання колін. Якщо є проблеми зі здоров'ям, починати треба з неглибоких присідань по 10-15 см, і тільки через 1-2 місяці виконувати присідання повністю. Через 2-3 місяці людина повинна присідати мінімум 100 разів.

Людина яка буде виконувати ось цю вправу забуде про інфарки, інсульти, проблеми з ногами, кров'яний тиск буде як у космонавта. Крім того, такі присідання виховують правильний стереотип руху.

Зазвичай, коли люди піднімають, припустимо, сумки з продуктами або відра з водою, то нахиляються вперед, а в віці це часто призводить до травми, тому що хребці погано починають працювати і грижі утворюються навіть від навантаження 2-3 кг. А якщо виконувати такі присідання, то людина вже на автоматі буде піднімати ті ж відра з прямою спиною як штангіст.

 

Джерело:
До списку новин