загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Коли потрібно відмовитись від молочних продуктів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Дієтологиня Світлана Фус розповіла, чому молочні продукти підходять не всім і як їхня нестерпність впливає на наш організм.

За молоком і молочними продуктами закріпилася репутація здорових і корисних. Звичайно, ці продукти джерело білка, жиру, вітамінів і одні з головних джерел кальцію - мінералу, необхідного для кісток і зубів. Але є люди, яким молочні продукти замість здоров'я завдають шкоди.

У зоні ризику, насамперед ті, хто страждає від нестерпності лактози. Буває так, що люди борються з неприємними симптомами після вживання молочних продуктів протягом багатьох років, перш ніж дізнаються, від чого в них виникає дискомфорт.

Читайте такожБезсмертя замовляли? 12 продуктів харчування, які врятують вам життя

За статистикою в більш ніж половини дорослого населення з віком може виникнути нестерпність молочного цукру - лактози, основного вуглеводу в молочних продуктах. Після вживання лактозовмісних молочних продуктів, вони відчувають біль у животі, здуття, нудоту, діарею. Ці симптоми з'являються через 30 хвилини до 2 годин по тому.

У нормі в тонкому кишківнику є фермент, який має назву лактаза, - він розщеплює молочний цукор (лактозу) на молекули глюкози і галактози. Коли в організмі недостатньо виробляється цього ферменту, з'являється нестерпність лактози. Тоді молочний цукор надходить в товсту кишку не розщепленим ферментом і стає живильним середовищем для бактерій, що там живуть. Бактерії виділяють вуглекислий газ, водень і метан, і ці гази є причиною здуття у людини. Крім цього, скупчення лактози, притягує в кишківник велику кількість води, в результаті чого розвивається діарея.

Є люди з різним ступенем і причинами, що можуть призвести до лактозної нестерпності. Це можна дізнатися шляхом здавання аналізу крові, де буде видно до якого типу у людини нестерпність. Можна застосувати елімінаційну дієту - виключити молочні продукти на тиждень, а потім вводити їх і спостерігати за реакцією організму. Проведення досліджень має дати чітку відповідь, чи страждаємо ми від непереносимості лактози, чи повинні ми виключати молочні продукти з нашого раціону та замінити їх на безлактозні.

Багато людей, в яких є нестерпність лактози можуть важко перетравлювати свіже молоко, але на кисломолочні продукти з лактозою дискомфорту не виникає. Наприклад, м’який сир, твердий сир або йогурт. Ці продукти виробляються з використанням процесів бродіння, які розщеплюють більшу частину лактози. І якщо такі кисломолочні продукти не викликають небажаних реакцій в організмі, вони можуть і далі залишатися в раціоні харчування. Головне, визначити для себе вид продукту і частоту його вживання.

Тим, хто молочні продукти виключає повністю, слід пам'ятати, що у разі безмолочної дієти, важливо стежити за наявністю в раціоні інших джерел кальцію, вітаміну А, В2 і вітаміну Д для попередження їх дефіциту.

Будьте здорові та стежте за тим, що їсте. 

Підписуйтесь на канал ВАПу у Telegram, на нашу сторінку у Facebook і дізнавайтесь новини першими.

Джерело:
До списку новин