загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Постійний «шум» у вухах назвали ранньою ознакою захворювання мозку

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Хвороба Паркінсона – це прогресуючий стан, при якому порушуються сигнали, що передаються між мозком і нервовою системою. В результаті виникає ряд порушень, більшість з яких пов’язані з руховим процесом. Спочатку симптоми невловимі, але в міру розвитку хвороби вони стають досить вираженими.

Згідно з дослідженням, результати якого були опубліковані в Scientific Reports, одним з найбільш ранніх ознак може бути постійний дзвін у вухах. Цей стан відомий як тинітус.

“Тинітус вважається “м’яким” ознакою нейродегенеративного захворювання, яке характеризується прогресуючою втратою нейрональної функції, наприклад, при хворобі Альцгеймера (БА) і Паркінсона (БП)”, – розповіли вчені.

“Основні результати нашого дослідження полягають у тому, що ризики розвитку хвороби Паркінсона збільшилися після того, як у пацієнтів вперше був діагностований шум у вухах”, – додали вони.

В ході дослідження були проаналізовані дані про здоров’я 12 657 пацієнтів з тинітусом і 25 314 пацієнтів з контрольної групи. За 10-річний період спостереження у 398 осіб з тинітусом (3,1%) і у 501 людини без шуму у вухах (2%) розвинулася хвороба Альцгеймера. Ще 211 пацієнтів з шумом у вухах (1,7%) і 249 пацієнтів контрольної групи (1%) захворіли хворобою Паркінсона.

Крім того, були виявлені кілька інших потенційних незалежних факторів ризику цих двох захворювань. Зокрема, діабет і травми голови пов’язали з хворобою Альцгеймера, в той час як цереброваскулярні захворювання і остеоартрит – з хворобою Паркінсона.

Підписуйтесь на канал ВАПу у Telegram, на нашу сторінку у Facebook і дізнавайтесь новини першими.

Джерело:
До списку новин