загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Вчені розкрили механізм синдрому роздратованого кишечника

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

До 20% населення світу страждає синдромом розстроєного кишківника (СРК), який створює біль у животі або викликає дискомфорт після прийому їжі. Це впливає на якість їх життя. Безглютенова та інші дієти можуть полегшити ситуацію, але чому це відбувається залишається загадкою, оскільки пацієнти не страждають від алергії на  продукти та не хворіють на такі захворювання, як целіакія.

«Дуже часто таких пацієнтів лікарі не сприймають серйозно. А відсутність алергічного прояву та відсутність фізіологічної проблеми з кишечником, використовується як аргумент психосоматичного походження синдрому — сказав професор Гай Бекстенс, керівник дослідницької групи з Левенського католицького університету. – Маючи нові дані, ми зібрали докази того, що ми маємо справу з реальним захворюванням », зазначив професор.

В здоровому кишківнику імунна система не реагує на їжу, так що першим кроком було зрозуміти, що може викликати порушення. Оскільки люди з цим синдромом скаржаться на появу симптомів після шлунково-кишкової інфекції, наприклад, після харчового отруєння, то  відправною точкою вчених була думка про те, що інфекція робить чутливим імунну систему до певної їжі.

Для того, щоб перевірити гіпотезу, вчені  інфікували мишей бактеріями. Водночас давали їм білок овальбумін, який зазвичай використовується як антиген, що провокує імунну реакцію. Як тільки з інфекцією було покінчено, мишам знову дали овальбумін, щоб побачити, чи стала їхня імунна система чутливою до білка. Результат виявився позитивним: овальбумін провокував активацію мастоцитів, виділення гістаміну, проблеми з травленням та нестримні болі в кишечнику. У контрольної групи такої реакції не було.

Дослідники зуміли виявити серію подій в імунній реакції, які об’єднують споживання овальбуміну з активацією мастоцитів. Ця імунна реакція відбувалася тільки в тій частині кишечника, яка була заражена шкідливими бактеріями. Вона не приводила до більш універсальних симптомів харчової алергії.

Потім вчені перевірили схожість реакції у людей з синдромом подразненого кишківника. Вколовши в стінки кишківника добровольців антигени, що викликають цю реакцію, вони отримали локалізовану імунну реакцію, аналогічну тій, що була у мишей. У здорових учасників такої реакції не було.

Для підтвердження результатів потрібно провести більш масштабні випробування, але вчені впевнені, що розкрили механізм, що викликає синдром роздратованого кишечника. Відкриття дозволить розробити більш ефективну терапію цього стану.

Підписуйтесь на канал ВАПу у Telegram, на нашу сторінку у Facebook і дізнавайтесь новини першими

 

Джерело:
До списку новин