загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Безсмертя замовляли? Китайські вчені навчилися сповільнювати старіння у мишей

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Вчені з Пекіна розробили нову генну терапію, яка може повернути назад деякі ефекти старіння у мишей і продовжити тривалість їхнього життя. Очікується, що колись такі операції можна буде проводити людям.

Команда біологів під керівництвом 40-річного Цю Цзина з Китайської Академії Наук перевірила тисячі генів, щоб знайти ті, які особливо сильно впливали на старіння клітин. З 10 тис. генів вони відзначили 100, але основний "вклад" в старіння клітин вносить ген під назвою kat7, пише Reuters.

 

Kat7 — один з десятків тисяч генів, виявлених в клітинах ссавців. Дослідники інактивувати його в печінці мишей за допомогою лентівірусного вектору.

 

Унаслідок цього тривалість життя мишей збільшилася на 25%. Також вони довше зберігали свою "молодість" — від 6 до 8 місяців. Крім того, Цзин зазначає, що його команда не помітила побічних ефектів у мишей.

Проте, говорити про такі ж операції для людей ще рано. Спочатку вчені хочуть протестувати блокування гена в інших органах мишей, а потім спробувати провести операцію іншим тваринам.

«Зрештою, ми сподіваємося, що зможемо знайти спосіб уповільнити старіння навіть на дуже незначний відсоток... у майбутньому», — говорить Цзин.

Підписуйтесь на канал ВАПу у Telegram, на нашу сторінку у Facebook і дізнавайтесь новини першими

 

Джерело:
До списку новин