загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

МОЗ запустив сервіс для онкохворих. Допоможе знайти безкоштовні ліки

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В Україні запустили новий електронний сервіс для онкохворих. Очікується, що він допоможе пацієнтам безкоштовно отримати ліки.

Про це йдеться в повідомленні на сайті Міністерства охорони здоров'я.

Повідомляється, що з 15 лютого стартував електронний сервіс "Ліки для онкохворих - Підпишись на життя". У міністерстві зазначають, що він допоможе зробити лікування більш доступним і знизити частку українців, які відмовляються від лікування.

На сайті Ліки для онкохворих можна знайти препарати, які закуповуються за державний рахунок, а також ліки з Національного переліку основних лікарських засобів.

Крім того, на сайті можна налаштувати отримання повідомлень про надходження призначених препаратів до обраного регіону. Іншими словами, пацієнту будуть приходити повідомлення про надходження безкоштовних ліків в онкологічний центр, де їх можна буде отримати.

Джерело:
До списку новин