загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У пацієнтів із Covid-19 виявляють пошкодження серця

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Майже у половини з півтори сотні пацієнтів після одужання від тяжких форм Covid-19 з'явилися проблеми із серцем - міокардит, ішемія та інші. Це показала магнітно-резонансна томографія.

Порушення в роботі серця - один з найпоширеніших побічних ефектів Covid-19, а також серйозний фактор ризику, який може вплинути на смерть від цієї хвороби, йдеться в дослідженні із наукового видання European Heart Journal.

Лікарі з Великої Британії і США досліджували 148 пацієнтів, яких виписали з 6 лондонських клінік в червні 2020 року. Хвороба протікала у них у важкій формі. Усіх госпіталізували, а 48 знадобилося примусове вентилювання легенів. Головною ознакою, за якими пацієнтів відбирали для дослідження, був високий рівень тропоніну.

Цей білок бере участь в процесі скорочення м'язів. Він виділяється в кров, коли м'яз з тих чи інших причин пошкоджується. Тому лікарі часто використовують його рівень як біомаркер деяких захворювань серця. Наприклад, незвично велика концентрація тропоніну може говорити про блокування артерій або запальних процесах у серці.

Магнітно-резонансна томографія показала, що у 80 із 148 пацієнтів, 54%, серцевий м'яз пошкоджений. Докладний аналіз показав, що частина пошкоджень були старі, а частина - нові, що з'явилися через коронавірусну інфекцію. У 39 пацієнтів, 26%, пошкодження носили запальний характер, у 32, 22%, томографія показала ішемічну хворобу серця, а ще у 9 і те, і інше.

Підписуйтесь на канал ВАПу у Telegram, на нашу сторінку у Facebook і дізнавайтесь новини першими

 

Джерело:
До списку новин