загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Учені виявили нову несподівану причину облисіння

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Японські дослідники прийшли до висновку, що облисіння виникає внаслідок атипового ділення стовбурових клітин волосяних фолікулів. Виявлений у рамках експериментів механізм допоможе розробити нові варіанти для лікування вікової втрати волосся, повідомляє Sundries.


Життєздатність стовбурових клітин волосяних фолікулів залежить від поєднання двох типів клітинного ділення: симетричного та асиметричного. Коли ці два цикли працюють злагоджено, то стовбурові клітини волосяних фолікулів зберігають здатність відновлювати волосся, але якщо щось йде не так – вони гинуть.

У новому експерименті, про який розповідає New Atlas, вчені прагнули зрозуміти, як поділ стовбурових клітин впливає на ріст волосся під час старіння. Для цього вони стали вивчати стовбурові клітини волосяних фолікулів старих і молодих мишей. Спостереження показало, що у молодих симетричні й асиметричні поділи були нормальними, а у старих вчені помітили атиповий тип поділу клітин.

У результаті такої атипової поведінки в міру старіння стовбурові клітини виснажувалися і гинули.

«Це вражаючі результати пояснюють причину, чому волосяні фолікули з часом втрачають здатність відновлювати волосся», – зазначив автор роботи Хіроюкі Мацумура.

На його думку, розкриття нового механізму виснаження стовбурових клітин допоможе в розробці нових способів лікування облисіння, а також відкриє можливості для управління процесами старіння різних органів.

 

Джерело:
До списку новин