загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Лікарі розповіли про причини постійних головних болів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Медики розповіли про природу постійних головних болів. Вони вказали, що має стати причиною звернення до фахівця

Лікар-терапевт Ірина Ярцева і лікар загальної практики Лариса Алексєєва підкреслили, що причину подібного нездужання варто шукати в тривалості, частоті і супутніх симптомах.

Ярцева пояснила, що “в першу чергу головний біль провокується стресом, перенапругою, недосипом”. Спеціаліст підкреслила, що потрібно стежити за цими факторами. За її словами, важливо стежити за режимом сну, праці і відпочинку. Головні болі можуть викликатися підвищеним артеріальним тиском, а також розвитком глаукоми, додала лікар.

Ще одним негативним фактором для самопочуття була названа довга робота за комп’ютером. Такий вид діяльності призводить до болів через навантаження на шийний відділ хребта. Тут потрібні гімнастичні вправи і масаж.

Лікар не виключила можливість використання нестероїдних протизапальних препаратів при сильних болях. Вона додала, що важливо не перевищувати рекомендовану норму препарату. Якщо болі не пройшли протягом п’яти днів, то потрібно звертатися до лікаря і з’ясовувати причину.

Лікар Алексєєва вважає, що в нинішній період року саме погодні зміни і різкі перепади температур є найчастішою причиною головних болів. На думку фахівця, шкідливі звички, такі як куріння, вживання алкоголю і фаст-фуду, можуть погіршити ситуацію. На особливу увагу заслуговує мігрень – її строго необхідно лікувати у невролога, додала Алексєєва.

 
Джерело:
До списку новин