загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Сімейні лікарі та пенсіонери: в Україні розпочався другий етап вакцинації

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В Україні розпочався другий етап вакцинації. Це передбачає, що тепер щеплення проти коронавірусу мають отримати українці віком від 80 років, а також сімейні лікарі.

За перший місяць вакцинувалися 137 тисяч українців, а це – п'ята частина з першої партії, яку привезли з Індії. Відтепер імунізуватися можна в стаціонарному пункті.

Що передбачає другий етап вакцинації

Дозу вакцини пенсіонера, який не прийшов, віддають медику, що стоїть у черзі. На другому етапі вакцинації розпочали вакцинувати сімейних лікарів.

Експерти припустили, що в українців більша довіра до власних лікарів. Це дозволить зменшити підозру до індійського препарату, тому люди охочіше зголошуватимуться на щеплення.

Як проводять вакцинацію

Процедура вакцинації – безболісна. За правилами, 30 хвилин після введення препарату пацієнт повинен перебувати під наглядом лікаря, бо організм може непередбачувано відреагувати на вакцину.

Водночас медики запевнили, що не потрібно панікувати, якщо впродовж трьох днів з'явиться температура або ломота у тілі. Такі симптоми бувають після щепленні й від інших захворювань.

Зберігання препарату

Одна ампула цієї вакцини розрахована на 10 осіб. ЇЇ потрібно використати протягом 6 годин після відкриття. Вакцина зберігається в холодильнику в умовах від 2 до 8 градусів тепла, що є суттєвою перевагою Covishield.

Вакцинація в Україні: останні новини

Вакцинація

Джерело:
До списку новин