загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

"Співчутливе" лікування: Голубовська відповіла на скепсис щодо перевіреності вакцин

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Доказів ефективності методів лікування проти коронавірусу, які застосовувалися рік тому, не було - але це не означає, що вони не є ефективними. Те ж стосується і вакцин. Про це розповіла заслужений лікар України, головний інфекціоніст країни Ольга Голубовська в програмі "Народ проти" з Наташею Влащенко, передає УНН.

Цитата

Так, на шоу в інфекціоніста запитали, скільки потрібно часу для вакцини, для того, щоб вона була визнана безпечною.

"Потрібно розуміти, що ми зараз живемо в зовсім іншому світі. Світ після всієї цієї ситуації зміниться ... Те ж саме стосується і лікування коронавірусної хвороби. І лікування називається, на цьому спекулюють, в літературі, "експериментальне", "співчутливе". Чому воно так називається? Тому що доказів ефективності тих методів лікування, які ми застосовуємо, особливо рік тому, не було й близько. Це не означає, що вони не є ефективними. Але методологія отримання доказів просто тривала ... Це ж стосується вакцин", - сказала Голубовська.

Деталі

За словами інфекціоніста, це Україна потрапила в подібну ситуацію вперше, а, наприклад, коли був спалах еболи в Західній Африці, третя фаза проводилась "прямо в полях".

"Жодна вакцина не може отримати прекваліфікацію за такий короткий проміжок часу", - додала фахівець.

Вакцинація в Україні

В Україні 24 лютого стартувала вакцинація від COVID-19, першим щеплення отримав лікар із Черкас - вакциною Oxford/ AstraZeneca (Covishield).

За даними Міністерства охорони здоров'я, 17 939 осіб було щеплено проти COVID-19 за добу 26 березня 2021 в Україні.

192264 людини щеплено від початку кампанії, з них отримали 1 дозу - 192 263 особи, завершили вакцинацію (отримали 2 дози) - 1 людина.

▪️ Щеплення проводилося 180 мобільними бригадами по імунізації і 493 пунктами щеплення.

▪️ Станом на 26 березня 2021 року в лист очікування вакцинації від COVID-19 записалися 356 308 осіб.

 

Джерело:
До списку новин