загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

“Коктейль” з антитіл для лікування COVID-19 пройшов клінічні випробування

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Швейцарський фармацевтичний гігант Roche заявив про позитивні результати клінічних випробувань «коктейлю» для лікування коронавірусу.

Про це повідомляє The Local.

Результати дослідження фази 3 показують, що «коктейль» з антитіл казірівімаб та імдевімаб зменшив кількість гшпиталізацій або смертність на 70 відсотків у негоспіталізованих пацієнтів з COVID-19, йдеться у повідомленні.

«Коктейль» також «значно скоротив тривалість симптомів на чотири дні».

У Roche заявили, що у випробуваннях брали участь люди, які, як вважається, мають більший ризик зараження тяжкою інфекцією COVID-19.

Компанія зазначила, що «коктейль» є єдиною комбінацією моноклональних антитіл, яка залишається ефективною при лікуванні нових штамів коронавірусу.

Як відомо, у серпні минулого року швейцарська компанія Roche і американська Regeneron заявили, що займуться спільними дослідженнями і виробництвом «коктейлю» з моноклональних антитіл проти COVID-19.

«Коктейль» являє собою сукупність антитіл казірівімаб та імдевімаб.

Повідомлялося, що якщо препарат отримає схвалення регуляторних органів, Regeneron відповідатиме за його дистрибуцію в США, а Roche – в інших частинах світу.

 

Джерело:
До списку новин