загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Вчені створили ліки від COVID-19: знищують вірус на 99,9%

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Група науковців з Австралії повідомила про успішні випробовування на мишах терапії проти коронавірусної хвороби, які зменшують кількість вірусних частинок в організмі на 99,9%.

Про це повідомили на сайті Університету Гріффіта.

Препарат науковці розробили спільно з центром дослідження й лікування раку City of Hope.

Як розповіли спеціалісти, препарат хочуть випробувати на людях.

Як застосовувати ліки?

За словами дослідників, препарат можна вводити пацієнтам щодня до п'яти днів, наприклад, хворим в лікарні, або одноразово, якщо хтось тільки-но піддався впливу коронавірусу. Проте конкретних даних про це поки немає.

Крім того, терапія лікує саме коронавірусну хворобу, а не сприяє швидшому одужанню людей. В основі - технологія міРНК, або малих інтерферуючих РНК. міРНК здатні атакувати безпосередньо геном вірусу і знищувати його. Так вірус більше не може розмножуватися в організмі.

Відео: вчені створили ліки від COVID-19

Що показали випробування?

Випробовування на мишах показали, що терапія на основі міРНК зменшувала кількість вірусних частинок в їхньому організмі на 99,9%. Крім того, наночастинки, які застосовуються в терапії, можуть зберігатися до року за температури 4°C і до місяця - за кімнатної температури.

Інша перевага наночастинок - їхнє виробництво легко масштабувати.

Науковці припускають, що відкриття може бути використане для лікування пацієнтів із COVID-19, зокрема й майбутніх його мутацій.

Джерело:
До списку новин