загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Ягода, котра сповільнює старіння

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Уповільнити процес старіння та продовжити життя допомагає чорниця.

Ці ягоди містять велику кількість флавоноїдів, які борються з ушкодженнями ДНК і сповільнюють вікові зміни в клітинах мозку.

Дослідження виявили, що чорниця захищає від окисних і запальних реакцій різні області мозку, даючи змогу збільшити тривалість життя.

Експеримент проводили з мухами. Вдалося встановити, що плодові мухи живуть на 14% довше, якщо вони щодня отримують екстракт чорниці. Комахи також стали активнішими. Науковці пояснюють це підвищеною стійкістю до окислювального стресу.

Ці ягоди також сприяють засвоєнню цукру в клітинах, які перетворять його на енергію. За результатами ще одного дослідження люди похилого віку краще проходили когнітивні тести, коли щодня випивали чорничний сік. Це може бути завдяки антиоксидантам антоціанів, на які багата чорниця. Ці речовини зменшують запалення, допомагають нейронам спілкуватися й регулюють те, як мозок використовує глюкозу.

Полуниця також є відмінним джерелом антоціанів, потужних антиоксидантних сполук, які знижують рівень вільних радикалів в організмі й запобігають розвитку раку на клітинному рівні. Одне дослідження показало, що антоціани діють упродовж 24 годин після вживання.

 

Джерело:
До списку новин