загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Секрет довголіття: шість щоденних звичок, що продовжують життя

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Гарне здоров’я в літньому віці починається з життєво важливих звичок, які людина розвиває в молодості.

Лікар Мартін Майнер назвав шість правил, яких потрібно дотримуватися, щоб прожити довше. Для початку необхідно усвідомити, що “наше тіло спілкується з нами”, заявив він.

Прислухаючись до своїх відчуттів, можна вчасно зрозуміти, коли прийшов час щось змінити. “Візьміть під контроль своє життя і навчіться діяти, щоби керувати кораблем так, як ви хочете”, – сказав Майнер.

Він також порадив регулярно відвідувати лікаря, щоб виявити можливі проблеми на ранніх стадіях. За словами Майнера, в першу чергу для довголіття потрібно навчитися споживати “менше калорій”. Однак важливо, щоб раціон включав продукти, багаті поживними речовинами, вітамінами і мінералами.

Лікар також наголосив на необхідності регулярних фізичних вправ, оскільки вони “значно знижують ризик різних захворювань, в тому числі серця і раку. Крім того, додав він, регулярні вправи допомагають “довше зберігати рухливість”, знижують рівень стресу в організмі, покращують сон, а також здоров’я шкіри і кісток.

Ще одна корисна порада лікаря Майнера – серйозно ставитися до стресу. Він зазначив, що його вплив на організм важко переоцінити: від передчасного старіння і появи зморшок до підвищеного ризику серцевих захворювань. Крім цього, він порекомендував “інвестувати в стосунки”.

Дослідження показують, що хороші і міцні відносини з близькими і соціальна активність покращують психічне і фізичне благополуччя і позитивно впливають на довголіття”, – заявив Майнер. При цьому лікар підкреслив, що красиве старіння – це не спроба виглядати на 20 з невеликим.

Йдеться про те, щоб жити максимально повним і здоровим життям, насолоджуючись цим часом.

До списку новин