загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

"Утекти" від старіння можна на велосипеді: вчені

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Катання на велосипеді дозволяє загальмувати процеси старіння та довше почуватися молодим. Так вважають науковці з Королівського коледжу у Лондоні, пише The Daily Mail з посиланням на Journal of Physiology.

Вони провели дослідження, в якому взяли участь 81 чоловік та 41 жінка віком від 55 до 79 років. Усі вони захоплювалися їздою на велосипеді. Вчені провели серію тестів, перевіряючи роботу серця та легень піддослідних, міцність кісток, силу м'язів, рефлекси та розумові здібності. Результати показали, що старші з добровольців були приблизно такі ж дужі, як і молодші.

Один із дослідників, професор Норман Лазарус, каже, активний спосіб життя здатен "купити вам додаткові роки функціональності". "Їзда на велосипеді не лише підтримує гнучкість розуму, але й вимагає активної роботи багатьох ключових систем організму, як то ваших м'язів, серця та легень, а це потрібно для того, щоби бути здоровим", – підсумував учений.

На думку експертів, величезною проблемою як науки, так і сучасного суспільства є те, що більшість людей ведуть малоактивний спосіб життя.

"Сидячий стиль життя спричиняє психологічні проблеми в будь-якому віці", – наголосив дослідник із Лондонского королівського коледжу Росс Поллок. "Звідси складність у визначенні, наскільки погіршення функцій організму зумовлене природнім процесом старіння, а наскільки є результатом поєднання ефектів старіння та низької активності", – пояснив він.

Джерело:
До списку новин