загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Які продукти покращують захист від тромбів: пояснює лікар

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

За словами лікаря дієтолога Андрія Бобровського, слід вживати в їжу продукти, що допомагають знижувати рівень холестерину. Існують продукти, що знижують ризик утворення тромбів і тромбозу як його наслідки.

У своєму інтерв’ю Бобровський зауважив, що з цією метою важливо вживати продукти, яким притаманний ефект зниження холестерину, – це покращує активність течії крові і її прохідність через артерії.

У перелік, запропонований лікарем, увійшли багаті джерела клітковини. Овочі та фрукти. Зелень. Кіноа. Цільнозерновий хліб. Вівсяна каша (з цільного вівса).

Також медик порадив їсти рослинні червоні продукти (наприклад, морква або гранат) як містять вітамін, що нормалізує діяльність судин.

До того ж закликав скорочувати і контролювати кількість тваринних жирів в раціоні.

Джерело:
До списку новин