загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Pfizer заявила, що її пігулки проти коронавірусу на 89% знижують ризик смерті

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Американська фармацевтична компанія Pfizer оприлюднила офіційну заяву щодо свого нового препарату Paxlovid. Виробник стверджує, що вживання цього препарату показало зниження ризику госпіталізації або смерті, пов'язаної з COVID-19.

Відповідна заява була опублікована 5 листопада на сайті компанії "Проміжний аналіз показав зниження ризику госпіталізації або смерті, пов'язаної з COVID-19, на 89% або смерті від будь-якої причини у пацієнтів, які отримували лікування протягом трьох днів після появи симптомів", — йдеться в релізі.

У дослідженні препарату Paxlovid брали участь 607 осіб. Це люди, які не були вакциновані, хворіли на коронавірус, мали від легкого до помірного ступеня тяжкості хвороби та вважалися пацієнтами з високим ризиком госпіталізації через проблеми зі здоровʼям.

В межах дослідження було зафіксовано лише 6 госпіталізацій та 0 смертей. Компанія заявила, що припинить подальше дослідження через переважну ефективність, продемонстровану в результатах, і готуватиме препарат до прокатного подання до Управління з продовольства і медикаментів США (FDA). Що відомо В Україні пройдуть клінічні випробування таблеток проти COVID-19 виробництва Pfizer і Merck. Відповідний наказ опублікувало Міністерство охорони здоров'я.

Зазначені таблетки тестуватимуть серед людей, які контактували або живуть з хворим на коронавірус. Зокрема, серед тих, хто контактував з хворими, тестуватимуть препарат виробництва Pfizer — "Ритонавір".

Велика Британія першою у світі схвалила застосування таблеток проти коронавірусу.

3 листопада Сполучені Штати схвалили щеплення від COVID-19 дітей віком від 5 до 11 років вакциною Pfizer-BioNtech, заявили органи охорони здоров’я 2 листопада, давши остаточний дозвіл на вакцинацію молодшої вікової групи.

Джерело:
До списку новин